Previous
  • Eric Prydz
  • Jeremy Olander
  • Eric Prydz
  • Gregor Tresher
  • Eric Prydz
  • Henrik B
  • Eric Prydz
  • Eric Prydz
  • Eric Prydz
  • Eric Prydz
Next

O Akci

INCHEBA ARÉNA PRAHA

Areál Výstaviště 67, Praha 7

Otevřeno ve 20.00 hodin, konec v 6.00 hodin

Oficiální After party v klubu Studio54 Praha

Hvězda největšího formátu, švédský DJ a producent Eric Prydz, vystoupí v sobotu 20.července v Čechách.

Autor skladby „Pjanoo“, jednoho z nejúspěšnějších hitů elektronické taneční scény vůbec, vyráží letos z domovské Ameriky do Evropy pouze na necelé dva měsíce, aby zde odehrál vystoupení na věhlasných festivalech jako Tomorrowland, Exit Festival a Creamfields UK a na vyhlášené Ibize. „Eric Prydz si akce pečlivě vybírá, proto jsme nadšení, že do svého kalendáře zařadil i Čechy. Tím spíš, že u nás hrál naposled před čtyřmi lety a podle slov jeho managementu se tu zase několik dalších let neukáže,“ říká promotér Petr Dzingel, který Prydze do Čech přiváží.

Pro místo konání byla z výše uvedených důvodů vybrána Incheba Arena, v Praze, která dá vyniknout vizuální, ale i hudební stránce celé show. Organizátoři se k této možnosti přiklonili i s ohledeme na velmi nepředvídatelné počasí, které se i v létě dokáže velmi přiblížit nulové hranici, jež by spolu s děštěm mohla ovlivnit celou akci a komfort návštěvníků. Hala tak zajistí bezpečný prostor pro několik tisíc účastníků a to i v případě vysokých teplot, díky použití kryogenní techniky, která zajistí v případě vysokých teplot ochlazení uvnitř haly.

Lístky za zvýhodněnou cenu bude možné zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal. Například v květnu si bude možné zakoupit vstupenku za 549 Kč, v červnu za 599 Kč a na místě potom za 800 Kč (ceny jsou včetně DPH, v případě zakoupení vstupenky u společnosti Ticketportal je nutné k ceně připočítat manipulační poplatek prodejce ve výši 5% z dané ceny).

Organizační pravidla fetivalu

Na akci je přísný zákaz vnášení drog, zbraní, vlastního pití a jídla.
Po celou dobu akce platí zákaz vycházení. Při porušení pozbývá vstupenka platnosti.

Zákaz vstupu mladším 15-ti let. Pořadatelé si vyhrazují možnost kontroly Občanského průkazu. Alkohol mladším 18-ti let neprodáváme.

Každý návštěvník party včetně partnerů festivalu se musí podrobit osobní prohlídce, která slouží k zamezení vnášení nepovolených látek a věcí na festival. Je to pro bezpečnost nás všech. Prosíme návštěvníky festivalu o dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.

Na festival dohlíží bezpečnostní agentura, dobrovolní hasiči a zdravotníci.
Prosím dbejte jejich pokynů. Posíleny jsou i hlídky Policie ČR.

Plakát Eric Prydz 2013 Informační mapka Informační mapka Informační mapka
Vstupenky Eric Prydz 2013

Vstupenky

Květen: 549,- Kč
Červen: 599,- Kč
Červenec: 649,- Kč
Na místě: 800,- Kč

Ticketportal online >>>

Online prodej na dobírku na RAVE.CZ


Golden VIP Ticket za 2490,- Kč

On-line prodej nebo v prodejně Musicland v obchodním centru Palladium – Nám. Republiky 1, Praha 1.

Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz