Previous
  • Eric Prydz
  • Jeremy Olander
  • Eric Prydz
  • Gregor Tresher
  • Eric Prydz
  • Henrik B
  • Eric Prydz
  • Eric Prydz
  • Eric Prydz
  • Eric Prydz
Next

Novinky

Temná stránka Erica Prydze aka CIREZ D

13. července, 2013

Temná stránka Erica Prydze aka CIREZ D

Jak vypadá temná stránka Erica Prydze? Odpovědí je jeho nick CIREZ D. Tuto přezdívku začal používat v roce 2002 a to ze zcela jednoznačného důvodu, aby pod ním mohl prozkoumat temnější stránku svého hudebního spektra. Jak vznikla jeho zásadní skladba MOKBA, kterou hrajou největší DJské veličiny po celém světě? Čtěte osobní zpověd Erica Prydze zde:

 

 

Kanálem pro zprostředkování jeho počinů hudebnímu světu se stal Mouseville Records. Jako Cirez D, PRYDA nebo Eric Prydz vydal již nespočet tracků, jako například legendární On Off, Punch Drunk nebo Mokba, která rozsekává publikum po celém světě již 2 roky.

A jak například Mokba přišla na svět? Na hotelovém pokoji v Chorvatsku, kde Eric čekal na své vystoupení a krátil si volný čas tvorbou:-)

V současnosti se opět vrátil k produkci pro Mouseville a inspirací mu byla skomírající hudební scéna v USA, kam se nedávno přestěhoval. Mezi jeho nejnovější počiny patří Drums In The Deep, Thunder Stuck nebo Power Drive.

A co sám Eric o svém nicku Cirez D říká:

“Vždy jsem byl velice pohlcen svými hudebními chutěmi a snažil jsem se to odrazit v hudbě, kterou tvořím. A díky tomu se zrodil Cirez D. Tento nick mi umožnil vydávat hudbu pod jiným jménem, kde jsem nemusel dodržovat žádné standarty nastavené Eric Prydzem, který se stal komerčně úspěšným. Schovávání za tímto alias mi dalo možnost být velmi kreativním a experimentovat s jinými styly v té temné straně hudebního spektra. Jméno Cirez D pochází z mého jména čteného pozadu:-)”

Pokud si chcete poslechnout, jak CirezD aka Eric Prydz umí naložit, doporučujeme tento skutečně strhující Dj set, kde si zároveň můžete poslechnout Ericův komentář k jeho hudební tvorbě, pobytu a hraní v USA:

Eric Prydz presents: EPIC Radio 008

https://soundcloud.com/eric-prydz/eric-prydz-presents-epic-radio-008

Vstupenky Eric Prydz 2013

Vstupenky

Květen: 549,- Kč
Červen: 599,- Kč
Červenec: 649,- Kč
Na místě: 800,- Kč

Ticketportal online >>>

Online prodej na dobírku na RAVE.CZ


Golden VIP Ticket za 2490,- Kč

On-line prodej nebo v prodejně Musicland v obchodním centru Palladium – Nám. Republiky 1, Praha 1.

Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz Eric Prydz