Oficiální vyjádření k festivalu Svojšice 2016

Oficiální vyjádření k festivalu Svojšice - Pardubice 2016

DĚKUJEME všem co letos dorazili. Určitě s námi budete souhlasit, že se opět potvrdilo, že máme nejlepší fanoušky a legendární "domácí" atmosféru během celé akce.

Letošní šestnáctý ročník festivalu Svojšice je úspěšně za námi. Předně bychom chtěli touto cestou poděkovat všem návštěvníkům festivalu za vytvoření výjimečné atmosféry, která byla cítit na každém kroku.

Třetí červnový pátek jsme se po roce opět sešli v krásném přírodním areálu Svojšice u Pardubic, abychom po loňském přelomovém ročníku zjistili, zda máme pořád ty nejlepší fanoušky. Už teď můžeme potvrdit, že máme! Letos se nás během večera sešlo téměř 4 000, areál byl i přes nepřízeň počasí v celé ČR zaplěný, návštěvnost festivalu vzrostla, počet pódií i line-up posílil, a to hlavně na drum&bassové stagi. Neuvěřitelně nás potěšil letošní nárůst nových návštěvníků a hlavně podpora věrných fanoušků. To, čím Svojšice vynikají je obrovská energie a nepopsatelná atmosféra, kterou dokážete vytvořit je VY, naši návštěvníci. A za to vám patří maximální respekt a uznání!

I přes deště a bouřky, které festivalu předcházely, nám počasí bez pochyby přálo. Déšť se areálu téměř vyhnul a ještě před začátkem festivalu jsme měli radost, že jste si mohli užít slunečné festivalové počasí. Z hlediska organizace a služeb v areálu, jsme si vědomi několika málo nedostatků. Jsme si vědomi delšího čekání na shuttle bus, který svážel návštěvníky z Pardubic. Tímto se za způsobené problémy omlouváme a příští ročník se zaměříme na posílení kyvadlové dopravy. Připomínky k organizaci areálu pečlivě sledujeme a při přípravě dalšího ročníku budeme brát zřetel na odstranění těchto nedostatků.

Děkujeme, že jste společně s námi udržovali areál festivalu čistý. Jsme rádi, že se opět průběh festivalu obešel bez větších problémů, konfliktů a škod.


Na festivalu jste si mohli vybrat z více než třiceti účinkujících, tří stageí a namíchat si tak hudební večer, podle vaší chuti. To nejsilnější jádro pak vydrželo až do ranní afterparty. Vaše reakce hovoří za vše – podle recenzí a reakcí, se kombinace stageí a DJs letos opravdu vydařila a každý návštěvník si přišel na své. Také podle reakcí a ohlasů DJs jste vytvořili jedinečnou atmosférou a jsou nadšení z hraní pro české publikum.

Ještě jednou děkujeme návštěvníkům, partnerům festivalu, médiím a všem, co se na přípravách festivalu podíleli. Věříme, že tento ročník festivalu, byl pro vás, stejně tak nezapomenutelný jako pro nás! 

Těšíme se na viděnou při dalším ročníku festivalu Svojšice!